Janusz "Bartek" Bartkiewicz

TRYBUNA MYŚLI NIESKRĘPOWANEJ

sobota, 23 lipiec 2022 13:45

W odpowiedzi panu Andrzejowi (AB)

Oceń artykuł
(20 głosów)

Pan Andrzej napisał:

Niech Pan kończy. Tylko że sprawca nie stał po lewej stronie Roberta, bo po lewej stronie Roberta była ściana skały, stojąc za Robertem -mógł stać tylko z jego prawej strony. Tu wszystko w tym obrazie się nie zgadza. Chyba że Pan w treści rozdziałów coś celowo przeinaczył . Bo wersja którą ja znam, jest taka, że po zabójstwie zwłoki Roberta były ułożone wzdłuż tej skały głową w stronę Dusznik. Jeśli tak - to przed zabójstwem Robert stał przy ścianie skały, która była po jego lewej stronie - z twarzą zwróconą w stronę Karlowa, dlatego gdy upadł po zabójstwie (do tyłu), to jego głowa wskazywała kierunek -Duszniki. Anna stała po prawej stronie Roberta, a nie przed nim, gdyż sprawca stojąc za Robertem, nie widziałby i nie kontrolował Anny gdyby stała przed Robertem. Musiała stać po prawej stronie Roberta i finalnie jej zwłoki też znalazły się po prawej stronie.

Bzdury Pan prawi. Był pan na miejscu w czasie kaźni? Może słusznie AX ma jakieś wątpliwości? Oczywiście ponuro żartuję w tym momencie, ale już sił do Pana nie mam.

Ale aby temat ostatecznie zakończyć i skłonić Pana do zaprzestania nieznośnego już – chyba nie tylko dla mnie - upierania się przy własnych tezach, stawianych bez znajomości materiału procesowego, zamieszczam fotografię miejsca, w którym został zastrzelony Robert Odżga

Ta ciemna plama to miejsce, w jakim spoczywała jego głowa skierowana w stronę Dusznik (górna część fotografii tzw. północ). Po lewej stronie widać wyraźnie tę skalną ścianę, pod którą dokonano zabójstwa. Proszę się uważnie przyjrzeć. Widzi Pan w jakiej odległości od tej ściany leżało ciało Roberta? Dalej będzie się Pan upierał w wciskaniu mi pańskich wizji, kiedy to ja, a nie Pan, prowadziłem to śledztwo?

2436968