1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Chciałbym wszystkim zainteresowanym zbrodnią na Narożniku przekazać, że w poniedziałek wysyłam do Komendanta Głównego Policji, Prokuratury Generalnej i Prokuratury Okręgowej opracowaną przeze mnie informację, dotyczącą domniemanego SPRAWCY zabójstwa Anny Kembrowskiej i Roberta Odżgi, oraz jego domniemanych wspólników.

Informacja opiera się na wiadomościach przekazanych mi przez kilka osób i zwiera w sobie elementy bardzo ją uwiarygadniające, ponieważ wskazana w niej osoba odpowiada prawie w całości opracowanemu przez Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Shena w Krakowie portretowi psychologicznemu sprawcy.

Przyznaję samokrytycznie, że pod koniec  1998 roku, kiedy analiza IES trafiła w moje ręce, trochę ją zlekceważyłem, aczkolwiek podjęliśmy na niespotykaną dotychczas w Polsce akcję typowania sprawców na bazie tego portretu i wskazówek wynikających z analizy. Niestety, z dniem 31 grudnia 1998 roku nasz wydział i nasza komenda wojewódzka przestały istnieć i nikt później (w tym i ja sam) do portretu i przerwanej akcji, już nie powrócił.

Ciekaw jestem, co zrobią - czyli jak wykorzystają - z tym, co im do ręki daję, moi młodsi koledzy z kryminalnego i naprawdę bardzo żałuję, że nie będę mógł brać udział w ich działaniach. Boje się tylko, aby tej informacji >nie skaszanili<, albowiem mając wiedzę, co robili po 2003 roku, uważam moją obawę za wielce uzasadnioną.

Trzymam kciuki za tym, aby udało się im doprowadzić sprawę do końca i bandytów wreszcie dopaść

.