1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Szanowni Państwo,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w Soczewce (ośrodek Mazowsze) w dniach 13 - 15 października br. Koszty pobytu pokrywa Federacja natomiast koszty dojazdu każdy we własnym zakresie.

Tematyka spotkania:

1. Omówienie spotkań w ramach KIU oraz przygotowanie do  akcji zbierania podpisów, organizacja, zasady, itp

2. Nawiązywanie kontaktów z mediami i przygotowanie do występów medialno - publicznych

3. "Praca w internecie"

4. Działania na rzecz lokalnych społeczności obywatelskich

5. Przygotowania do wyborów samorządowych, parlamentarnych, europarlamentu, prezydenckich.

6. Wypracowanie założeń działalności do marca 2020 r.

7. Wymiana doświadczeń między komitetami.

Jak widzicie plany są bardzo ambitne. Z uwagi na ważkość działań jakie są przed nami bardzo proszę o udział w spotkaniu osób aktywnie działających i które będą działały. Nie stać nas na czekanie aż sprawy same się załatwią. Jak nie my to kto? jest pytaniem retorycznym. 

Poszczególne komitety wojewódzkie dysponują 10 miejscami. Wynika to z liczby miejsc w ośrodku. Mam świadomość, że nie wszystkie komitety ten limit wyczerpią, ale być może w innych będzie więcej chętnych. W związku z tym do dnia 5 października  (data zawita) proszę o przekazanie list uczestników. 

Korzystając z okazji wyjaśniam. Spotkanie organizowane przez Janusza Zemkego to wystąpienie przed komisją LIBRE. Z rozmowy z Panem Europosłem wiem, że może się zdarzyć, że przed   komisją wystąpią on i Pan Liberadzki a nasi koledzy, którzy pojadą do Strasburga wezmą udział w konferencji prasowej. To na razie nie jest rozstrzygnięte. Osoby uczestniczące, sugestia J. Zemkego,  powinny władać językiem angielskim ale też  być policjantami z osiągnięciami itp oraz krótkim epizodem w SB. Kandydatów zaakceptuje Federacja bo to do niej zwrócił się Pan europoseł o wytypowanie osób. Wiem z rozmowy z nim, że powinien pojechać również A. Rozenek i powiedzieć o naszej inicjatywie ustawy obywatelskiej.

Pozdrawiam, czekam na zgłoszenia i do zobaczenia.

Irena Kłucińska

FSSM RP

UWAGA: Chętni do udziału w spotkaniu winni skontaktować się ze mną telefonicznie, albo na tej stronie.